• video
  Yemenli çocuklar savaş sebebiyle beslenemiyor, susuzluk ve tıbbi malzeme yokluğundan ölüyor. Türk Kızılay’a yapacağınız bağışlarla, Yemen’e umut olun.
  #KızılayYemende
 • video
  İyilik Yolunda
  Bize Destek Olun!
  150 yıldır halkımızdan aldığımız güçle ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz. Kızılay’a bağış yap, bu iyilik kervanına sen de katıl.
  #Yardımsevenol

Haberler


Suriyeli Maya Protez Bacaklarıyla Ülkesine Döndü

Babasının konserve kutusundan yaptığı aparatla hayatını sürdürmeye çalışırken fark edilen, Türkiye’de Kızılay tarafından protez bacaklara kavuşturulan Suriyeli Maya Meri ülkesine döndü.

Detaylar

İnsanı Yardımın Geleceği Kızılay TALKS Konferansı'nda Konuşuldu

İnsani yardımın geleceği ve insani yardım konusundaki farkındalığı artırmak için neler yapılabileceğin koşulduğu, Kızılay TALKS İstanbul'da gerçekleştirildi.

Detaylar

Kızılay’ın 150. Yıl Etkinliklerine Start Verildi

Bir buçuk asrı geriden bırakan iyilik çınarı Kızılay, düzenleyeceği etkinliklere halkın ve kurumların katılımını da sağlayarak insani yardıma farklı bir bakış açısı getirecek.

Detaylar

Kuzey Kıbrıs’taki Selzedelere Kızılay Yardımı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) etkili olan şiddetli fırtına ve yağış sonucu meydana gelen selden etkilenen afetzedelere Kızılay ekipleri tarafından yardım malzemesi ulaştırıldı.

Detaylar

TED'den Kan Bağışı Desteği

Kan bağışı konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen kampanya kapsamında, öğrenci ve akademisyenler kan bağışında bulundu.

Detaylar

Kızılay’dan Ezidi Göçmenlere Kışlık Yardım

Türk Kızılay, Irak'ın Duhok kentinde Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından kurulan Bersiva-1 Çadır Kampı'nda 2 bin 500 aileye kışlık giyim yardımında bulundu.

Detaylar

KIZILAY MOBİL BAĞIŞ UYGULAMASI


HIZLI ve GÜVENLİ BAĞIŞ
Bir çok kategoride bağış seçenekleri sunan uygulama ile insani yardımlarınızı gerçekleştirebilir, Kızılay’ın çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Kurumsal Haberler

Genç Kızılay’dan Zorunlu Göç Çalıştayı

Genç Kızılay’dan Zorunlu Göç Çalıştayı

3 gün sürecek olan Uluslararası “Zorunlu Göç: Fırsatlar ve Zorluklar Gençlik Çalıştayı” gençlerin, zorunlu göçmenlerin uyum sorunlarına çözüm üretebildiği etkin bir organizasyon olacak.

Detaylar
Kızılay’dan “Afetin Etkilerine Ortak Çözüm” Buluşması

Kızılay’dan “Afetin Etkilerine Ortak Çözüm” Buluşması

IFRC tarafıdan her yıl düzenli olarak bir ulusal dernek tarafından düzenlenen Afet ve Kriz Yönetimi Çalıştayı, bu yıl Türk Kızılay ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Detaylar

Şubelerden Haberler

Siirt Şubesi’nden Evi Yıkılan Aileye Yardım

Siirt Şubesi’nden Evi Yıkılan Aileye Yardım

Aşırı yağış nedeniyle evleri yıkılan Siirt’teki Aldemir ailesine Türk Kızılay Siirt Şubesi tarafından yardım malzemesi ulaştırıldı.

Detaylar
Gaziantep Şubesi’nden Yangınzede Aile ...

Gaziantep Şubesi’nden Yangınzede Aile ...

Türk Kızılay Gaziantep Şubesi, evinde çıkan yangın sonucu mağdur olan Akyılmaz ailesine yardım malzemesi ulaştırdı.

Detaylar
Ankara Şubesi’nden Gönüllülük Söyleşisi

Ankara Şubesi’nden Gönüllülük Söyleşisi

Türk Kızılay Ankara Şubesi bünyesindeki Gençlik Merkezi’nde Dünya Gönüllüler Günü dolayısıyla konusu “Gönüllülük” olan bir söyleşi düzenlendi.

Detaylar