SOSYAL YARDIM BAĞIŞLARI

Sevgi Bohçası Bağışı

Hilal-i Ahmer’den Kızılay’a bir iyilik geleneği olarak süregelen sevgi bohçası, bağışlarınız sayesinde bugün de gönüllerde kalıcı izler bırakıyor.

Yeni doğan bebeklerin ve annelerinin öncelikli hijyen, giyim eşyası vb. temel ihtiyaçlarının karşılanması hususunda, hayırseverlerin bağışları ile hazırlanan sevgi bohçaları, Türk Kızılay şubeleri tarafından, bebek sahibi olan yardıma muhtaç ailelere ulaştırılmaktadır. Ayrıca doğum sonrasında ailelere bebek bakımı ile ilgili bilgiler de verilmektedir.

Bir sevgi bohçasının bedeli 250 TL'dir. Aynı zamanda SEVGİ yazıp 2868’e göndererek (10₺), ihtiyaç sahibi anne ve yeni doğan bebeğine yardımda bulunabilirsiniz.

RAHMET OLSUN PROJESİ

Rahmet olsun projesi kapsamında, yakınlarınızın ruhlarının şad olması için yapacağınız bağışlar ile bir anne ve bebeğinin ihtiyaçlarını içeren sevgi bohçaları hazırlayarak yeni doğum yapmış ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kızılay iş birliği ile İstanbul ili sınırlarında bulunan 14 mezarlığa Rahmet Kumbaraları yerleştirdik. Bağışçılarımız bu kumbaralar aracılığıyla da Rahmet Olsun Projesi'ne bağışta bulunabilecekler. Şimdilik İstanbul ilinde bulunan Rahmet Kumbaralarını pek yakında tüm illerimizde göreceğiz.

Bağışlarınızla gönüllerde iz bırakmak için, RAHMET yaz 2868’e gönder (10₺), ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağımız iyilikle, kaybetmiş olduğunuz yakınlarınızın ruhu şad olsun.

Sevgi Bohçası Bağışı

BAĞIŞ TUTARI:

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ SEVGİ yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 10 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayınız.

Düzenli Bağış Bilgileriniz?

Bu bölümde seçmiş olduğunuz bilgiler ile kampanyaya her ay düzenli bağış yapabilirsiniz.

24.11.2020

*Bağışta bulunmak istediğiniz tutar ..... ay boyunca, her ayın ..... günü kredi kartınızdan tahsil edilecektir..

BAĞIŞÇI BİLGİLERİNİZ:

Giriş yapmadan da devam edebilirsiniz!

Bilgileriniz bizim için değerlidir. Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz. "*" ile işaretlenen alanlar zorunludur !Kredi/Banka Kartından Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0
Taksit sayısı seçimi kredi kartı numarası girildikten sonra yapılabilir. Taksit yapılabilmesi için kredi kartının Türkiye'den alınmış ve taksit özellikli olması gerekir. *Anlaşmalı Bankalar: Finansbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası (Vakıfbank World Kart ile Garanti Flexi Kart'larına ilgili bankalar taksit imkanı sağlamamaktadır.)
BKM Express Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar : 0

BKM Express ile bağış Yapmak için aşağıdaki logoyu tıklayınız.

Diğer Ödeme Yöntemleri İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0