Su Kuyusu Bağışları

Su Kuyusu Genel Bağışı

Su Kuyusu Bağışı

Dünya Sağlık Örgütü’nün yayınladığı rapora göre; dünyada 2 milyar insan temiz su kaynaklarına ulaşamamaktadır. İklim değişikliği (kuraklık, yağış azlığı vb.) ve insan eliyle yapılan hataların yanı sıra; ekonomi ve siyasi istikrasızlık, altyapı ve üstyapı eksiklikleri, coğrafi konum ve şekiller, yatırım eksiklikleri, hükümet ve idari yönetim çıkarcılığı, etnik ve kabile arası çatışmalar gibi nedenlerden dolayı temiz su kaynaklarına ulaşımda sorun yaşanmaktadır.

Temiz su kaynağına ulaşılamadığı durumlarda kirli suyun tüketilmesinden dolayı “İshal, kolera, dizanteri, hepatit, tifo, arsenikoz, malnutrisyon, scabies, cyanobacteria, şistosomiasis ve çocuk felci” gibi hastalıklar ortaya çıkmaktadır.

İnsan ızdırabını dindirme vizyonuyla Türk Kızılay, yaşanılan problemlere karşı teknolojik, uzun ömürlü, çok fonksiyonlu su kuyusu projelerini, siz duyarlı bağışçılarımızın eliyle bir bir hayata geçiriyor.

- SU KUYULARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

- TAMAMLANMIŞ SU KUYULARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için tüm GSM operatörleri üzerinden 2868'e “SUKUYUSU” yazıp mesaj (SMS) göndererek Su Kuyusu Projelerine (10₺) genel bağışta da bulunabilirsiniz.

Türk Kızılay olarak, ihtiyaç sahibi bölgelerde temiz suya ulaşım imkanının sunulması ile ilgili desteğiniz için tüm ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.

#SensizOlmaz
; ;

Su Kuyusu Genel Bağışı

BAĞIŞ TUTARI:

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ KUYU yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 10 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayınız.

Varsa sizi yönlendiren şube ya da temsilcilik:

Düzenli Bağış Bilgileriniz?

Bu bölümde seçmiş olduğunuz bilgiler ile kampanyaya her ay düzenli bağış yapabilirsiniz.

20.8.2022

*Bağışta bulunmak istediğiniz tutar ..... ay boyunca, her ayın ..... günü kredi kartınızdan tahsil edilecektir..

BAĞIŞÇI BİLGİLERİNİZ:

İsterseniz giriş yapmadan da devam edebilirsiniz!

Bilgileriniz bizim için değerlidir. Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz. "*" ile işaretlenen alanlar zorunludur !Kredi/Banka Kartından Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0
Taksit sayısı seçimi kredi kartı numarası girildikten sonra yapılabilir. Taksit yapılabilmesi için kredi kartının Türkiye'den alınmış ve taksit özellikli olması gerekir. *Anlaşmalı Bankalar: Vakıfbank, Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Halkbank, Finansbank *
Diğer Ödeme Yöntemleri İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Değerli bağışçımız, yurtdışından banka aracılığıyla Kurumumuza yapacağınız bağış işleminiz hafta içi ve bankanın mesai saatleri (Türkiye saati ile 09:00 -17:00) içerisinde olması gerekmektedir. Hafta sonu veya bankanın mesai saatleri dışında yapacağınız bağış işlemlerinde TL/EURO kur aralığının yüksek olmasından dolayı fark meydana gelmekte ve bu fark banka tarafından ödemenize yansıtılmaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0
BKM Express Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar : 0

BKM Express ile bağış Yapmak için aşağıdaki BKM logosuna tıklayınız.