AFET MÜDAHALE BAĞIŞLARI

Elazığ Deprem Evi Tefrişat Bağışı

Elazığ’daki depremin evi tefrişat projesi, Bağış

Deprem Evi Tefrişat Bağışı

​24 Ocak 2020 saat 20:55’te Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 15 km derinlikte 6.8 büyüklüğünde meydana gelen depremden birçok vatandaş etkilenmiş ve birçok konut zarar görmüştür.

Elazığ’daki depremin ilk dakikalarından itibaren alarm durumuna geçen Türk Kızılay, depremzede vatandaşlar için deprem evi tefrişat projesini hayata geçirmiştir. Bölgede kurulan çadırlardaki kısıtlı yaşam alanlarında yaşam mücadelesi veren ihtiyaç sahiplerinin hayat standartlarını iyileştirmek amacıyla içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, set üstü ocak, kanepe, elbise dolabı, yatak, baza ve aile mutfak seti vb. bulunan deprem evleri kurulması planlanmaktadır.

Bir Elazığ deprem evinin kurulma maliyeti 9.500 ₺‘dir.

Elazığ’da kurulacak deprem evlerinin içeriği ve tahmini maliyet listesinin detayları aşağıda yer almaktadır:

Buzdolabı (280 LT) 1 Adet ₺1.500, Çamaşır makinesi 1 Adet ₺1.250, Set üstü ocak 1 Adet ₺300, Kanepe-çekyat 2 Adet ₺1.000, Elbise Dolabı 1 Adet ₺500, Yatak yaylı (90190) 2 Adet ₺350, Yatak yaylı (140190) 1 Adet ₺450, Başlıklı baza çift kişilik 1 Adet ₺1.000, Başlıklı baza tek kişilik 2 Adet ₺700, Aile mutfak seti (Tencere, tava, tabak, kaşık, çatal, bıçak, bardak, sürahi, çaydanlık, kepçe, pay kaşığı vb.) 1 Adet ₺400,

TOPLAM: ₺ 9.500

Siz de Türk Kızılay aracılığıyla Elazığ’daki yardıma muhtaç insanlara destek olmak için; 9.500 ₺ ile bir deprem evi kurulmasını sağlayabilir ya da tüm GSM operatörleri üzerinden “DEPREM” yazıp 2868'e 10 ₺ göndererek bir ihtiyaç sahibine yardım eli uzatabilirsiniz.

Elazığ Deprem Evi Tefrişat Bağışı

BAĞIŞ TUTARI:

Düzenli Bağış Bilgileriniz?

Bu bölümde seçmiş olduğunuz bilgiler ile kampanyaya her ay düzenli bağış yapabilirsiniz.

24.11.2020

*Bağışta bulunmak istediğiniz tutar ..... ay boyunca, her ayın ..... günü kredi kartınızdan tahsil edilecektir..

BAĞIŞÇI BİLGİLERİNİZ:

Giriş yapmadan da devam edebilirsiniz!

Bilgileriniz bizim için değerlidir. Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz. "*" ile işaretlenen alanlar zorunludur !Kredi/Banka Kartından Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0
Taksit sayısı seçimi kredi kartı numarası girildikten sonra yapılabilir. Taksit yapılabilmesi için kredi kartının Türkiye'den alınmış ve taksit özellikli olması gerekir. *Anlaşmalı Bankalar: Finansbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası (Vakıfbank World Kart ile Garanti Flexi Kart'larına ilgili bankalar taksit imkanı sağlamamaktadır.)
BKM Express Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar : 0

BKM Express ile bağış Yapmak için aşağıdaki logoyu tıklayınız.

Diğer Ödeme Yöntemleri İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0