Haber Arşivi

5 / 0
12/01/2014

Merter Şubesi Yılın Yıldızları Arasındaki Yerini Aldı

Her yıl basın, medya, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı Yılın Yıldızları Ödül töreni, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Düzenlenen törende Türk Kızılayı Merter Şubesi’ne ise Rektörlük Özel Ödülü verildi.
 
Ödülünü YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek’ten alan Merter Şubesi Başkanı Ercan Tan, ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam edecekleri söyledi. Toplum etkileşiminin güzel bir örneği olan ve bir klasik haline gelen yılın yıldızları ödül töreninin öğrenci görüşlerinin değer kazandığı en prestijli öğrenci organizasyonu olduğunu ifade eden YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, “Üniversiteli öğrenciler tarafından seçilmek ve beğenilmek çok güzel ancak daha önemli olan onların düşüncelerinde olumlu ve kalıcı izler bırakabilmektir. Daha da önemlisi üniversite gençliğinin sanattan spora, basından iş hayatına kadar her alanda ülkenin sıcak gündemine ne kadar hakim olduğunu göstermektedir” şeklinde konuştu.
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ