Haber Arşivi

5 / 1
14/01/2014

Gençlik Kampları Liderlik Semineri Adayları Belli Oldu

Her yıl yaz tatili sezonunda binlerce genci misafir eden Türk Kızılayı Gençlik Kampları yeni sezon hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Bu kapsamda yeni “kamp liderleri” için seminer düzenlemeye hazırlanan Türk Kızılayı, 100 kişilik listeyi belirledi.
 
Bu yıl daha fazla genci kamplardan yararlandırmak için yola çıkan Türk Kızılayı, 27 Ocak - 06 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan Gençlik Kampları Liderlik Semineri Programına Türkiye’nin dört bir tarafından 100 lider adayı seçti. Görsel sanatlar, drama/tiyatro, halk oyunları/modern dans, müzik, lojistik ve sportif faaliyetler alanında uzman olan isimleri belirleyen Türk Kızılayı, seminer ile ilgili detayları kamp liderlerinin kişisel maillerine 21 Ocak 2014 tarihinde gönderecek.
 
Gençlik Kampları Liderlik Semineri Programına katılmaya hak kazananların isimleri aşağıdaki PDF dosyasında listelenmiştir.

HAK KAZANANLARIN LİSTESİ (PDF)
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ