Haber Arşivi

5 / 0
23/01/2014

Yeni Yılın İlk Ödülleri Foça Şubesi’nden

Türk Kızılayı Foça Şubesi ilçe genelinde düzenlediği Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerini düzenlenen törenle takdim etti. Yılın ilk ödül törenine yerel yöneticiler ve bürokratlar da yoğun ilgi gösterdi.
 
Şube Başkanı Ali Cevat Çiftçi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene Kaymakam Niyazi Ulugölge, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Milli Eğitim Müdürü Celal Yıldız, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Resim dalında Elif Arı, Kompozisyon dalında Nilsu Tumrul, Şiir dalında Ceren Koldaş’ın birinci olduğunu belirten Şube Başkanı Ali Cevat Çiftçi, “Sevgili öğrencilerimizi çalışmalarımızda yanımızda görmek istiyoruz. Düzenlediğimiz resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları bu amaca yöneliktir. Bu yıl ilkini gerçekleştirdik. Önümüzdeki yıllarda geliştirerek geleneksel hale getireceğiz” dedi.
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ