Haber Arşivi

5 / 0
30/01/2014

Tamaş Çalışanlarından Örnek Duyarlılık

Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını karşılamak için ülke genelinde hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Türk Kızılayı kurumsal destekçi sayısını da her geçen gün artırıyor. Son olarak Tamaş Motorlu Araçlar Ltd. Şti. çalışanları kan bağışında bulunarak örnek bir duyarlılık sergiledi.

Kızılayımızı Gururla Takip Ediyoruz

Şirketin İstanbul’daki merkezinde düzenlenen kan bağışı kampanyasına Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Yönetim Kurulu Üyesi Gülay Aslan, Kuzey Marmara Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. İlhan Birinci ile Tamaş Motorlu Araçlar Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çam ile Genel Müdür Mehmet Ali Çam ve çalışanlar katıldı.

İsmail Çam, Türk Kızılayı’nın ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu belirterek “Bizler de Kızılayımızın çalışmalarını gururla yakından takip ediyoruz. Çalışanlarımızın da desteğiyle böyle bir kampanya düzenleyerek kan bağışına destek olmak istedik” dedi. Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar da Tamaş çalışanlarının tüm kurumlara örnek bir davranış sergilediğini belirterek teşekkür etti. Yönetim Kurulu Üyesi Gülay Aslan da ülke genelinde kan bağışında kadın bağışçı oranının düşük olduğunu hatırlatarak, “Bugün burada tam tersi bir tablo ile karşılaştık. Bayan arkadaşlarımızın kan bağışına gösterdikleri yoğun ilgiye ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar, günün anısına Tamaş Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çam’a plaket takdim etti.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
  • Resim : 5
  • Resim : 6
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ