Haber Arşivi

5 / 0
25/03/2014

Bolu Şubesi’nden Hafıza Teknikleri Kursu

Türk Kızılayı Bolu Şubesi’nin yürüttüğü projelerden biri olan Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri ile Mental Aritmetik Kursu 18 haftalık eğitimin ardından sona erdi. Kursa katılım sağlayan ve başarılı olan 18 öğrenciye sertifikalarını Bolu Şubesi Başkanı Hüseyin İka verdi.
 
Bolu Şubesi yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kollarının katıldığı sertifika töreni, Türk Kızılayı Bolu Şube toplantı salonunda gerçekleştirildi. Bolu Şubesi Başkanı Hüseyin İka’nın konuşmasıyla başlayan etkinlikte, öğrenciler kurs süresince öğrendiklerini bir hafıza gösterisi ile sergilediler.  Sertifikalarını alan öğrencilere Bolu Şubesi tarafından dünya klasikleri seti hediye edilirken, velilerine de işbirliklerinden dolayı teşekkür belgesi verildi.
 
Bu tür eğitim faaliyetlerinin çocukların gelişiminde çok faydası olduğunu belirten Bolu Şubesi Başkanı İka, “Eğitim süresi boyunca öğrencilerimizin gösterdiği büyük özveri ve gayretten dolayı hepsini tebrik ediyorum. Velilerimize de, hem çocuklarını destekledikleri için hem de bizlerin yanında oldukları için teşekkür ediyorum.” dedi.
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ