Haber Arşivi

5 / 0
28/04/2014

ÇOMÜ’den Genel Başkan Akar’a Ödül

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Ortak Akıl Topluluğu tarafından organize edilen Yılın Enleri anketinin sonuçlarına göre Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar “Yılın Bürokratı” seçildi.
 
Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “ÇOMÜ Yılın Enleri” için 39 bin üniversite öğrencisi oy kullandı. En iyi sanatçı, gazeteci, yazar ve benzeri kategorilerin bulunduğu organizasyonda Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, üniversite öğrencilerinin oyunu alarak Yılın Bürokratı seçildi. Ödülü, Genel Başkan Akar adına Türk Kızılayı Çanakkale Şubesi Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Muhammet Erat aldı.
 
Kategoriler ve ödüle layık görülen diğer isimlerden bazıları şöyle sıralandı: Star Tv (En Çok İzlenen Tv Kanalı), Büyük Risk (En İyi Bilgi Yarışması), Taha Akyol (En Çok Okunan Köşe Yazarı), Nazlı Çelik (En İyi Haber Spikeri), Posta Gazetesi (En Çok Okunan Gazete), Best Fm (En Çok Dinlenen Radyo), Beni Böyle Sev (En İyi Dizi).
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ