Haber Arşivi

5 / 0
08/05/2014

Batman Şubesi Kitap Okumaya Davet Ediyor

Türk Kızılayı Batman Şubesi Gençlik Kolları üyeleri “Gençlik Kızılay İle Okuyor Gelecek Aydınlanıyor” adlı bir kampanya başlattı. Kampanya ile Batmanlı gençlere kitap okuma alışkanlığı kazandırılması ve bunun sürekli hale getirilmesi amaçlanıyor.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Uçak, “Kitap okuma kampanyamız sayesinde Batman'da gençlerimizi kitap okumaya teşvik etmek, yeni ve yararlı bilgi almalarını sağlamak, kendilerine bir şeyler katmak ve geleceğe daha parlak, ufku açık ve umutla bakmalarını sağlamak amacındayız” dedi.
 
Şube Başkanı Sabahattin Tezdiğ ise, “Şubemiz her zaman her konuda gençlerimizin yanında olmaya devam edecektir. Kitap okuma alışkanlığını ne kadar fazla arttırabilirsek geleceğimize o kadar ışık tutmuş oluruz. Eğer bunu sürekli hale getirebilirsek Batman'da yeni neslin kitap okuyan bir nesil olması yolunda ufak da olsa bir katkı vermiş olmak bizleri mutlu eder” diye konuştu.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ