Haber Arşivi

5 / 0
27/05/2014

Kaliteli Paylaşımlar Seminerleri Devam Ediyor

Çalışmalarına her geçen gün yenilerini ekleyen ve bu kapsamda eğitimler organize eden Türk Kızılayı, “Kaliteli Paylaşımlar” adı altında başlattığı seminer programına devam ediyor. Seminer programları sayesinde kalite odaklı yeni, farklı ve profesyonel bir bakış açısı ile alternatif yöntemlerin uygulamaya konulması hedefleniyor.
 
Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmesi Koordinatörü Levent Pekcan, Genel Merkez ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Deniz Şölen, KalDer Ankara Şubesi Genel Sekreteri Aysun Telek ve Kızılay çalışanlarının katıldığı seminere, Ankara Fabrikası ile 2010 yılında Ulusal Kalite Başarı Ödülü, 2011 yılında Ulusal Kalite Büyük Ödülü, 2012 yılında Avrupa EFQM Kalite Ödülünü alan Coca-Cola konuk oldu.
 
Türk Kızılayı Stratejik Yönetim Bölümü tarafından yürütülen Kaliteli Paylaşımlar seminerlerinin ikincisi, Coca-Cola Ankara ve Sapanca Fabrikaları Operasyon Müdürü Şahin Keyhan ve Coca Cola Kalite Müdürü Uğraş Güngör’ün sunumuyla gerçekleştirildi. Sunumda, Süreç Yönetimi ve Çalışan Bağlılığı konusunu anlatıldı.
 
Amaç; Kurumların Tecrübelerini Paylaşmak
 
Kaliteli Paylaşımlar seminerleri ile alanında iyi uygulamalara imza atmış kurumların birbirleri ile tecrübelerini paylaşmaları, kıyaslama yöntemleri ile mevcut iş süreçlerindeki iyileştirme olanaklarını tespit etmeleri amaçlanıyor. Bir diğer amaç ise, çalışanların benzer süreçleri gözlemlemesi yoluyla motivasyonlarını artırarak kurumda problem çözme kültürünün gelişimine katkı sağlamak.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ