Haber Arşivi

5 / 0
05/06/2014

Kızılay Personeli “Eğitici Eğitimi” Aldı

Türk Kızılayı personelinin eğiticilik becerilerini geliştirerek etkin ve etkili bir şekilde tüm eğitim süreçlerini yürütebilir hale gelmelerini sağlamak amacıyla “Genel Eğitici Eğitimi Programı” gerçekleştirildi.
 
Türk Kızılayı Eğitim Yönetimi Bölümü eğiticileri tarafından gerçekleştirilen programa farklı bölümlerden 22 personel katıldı. İki günlük eğitim programında yetişkin eğitimi, öğrenme, olumlu eğitim ortamı, yüksek performanslı eğitici, interaktif eğitim yöntem ve teknikler, eğitim seminer ve toplantı planlaması, etkili iletişim becerileri ve etkin sunum teknikleri, rapor ve raporlama konularında geniş kapsamlı bilgiler verildi.
 
İnteraktif eğitim yöntem ve tekniklerinin kullanıldığı programın son gününde katılımcıların bireysel performanslarının değerlendirilmesi yapıldı. Eğitici eğitimi programı sonunda katılımcılar, gerekli tüm bilgilerle donanmış ve başarılı birer eğitici olma yolunda ilk adımlarını atmış oldu.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ