Ümraniye Şubesi Tiyatro Topluluğu Beğeni Topladı

27/06/2014 Paylaş:   

Türk Kızılayı Ümraniye Şubesi ile Ümraniye Belediyesi’nin destekleriyle kurulan tiyatro topluluğu, Kızılay’ın kuruluşunun 146’ncı yılı etkinlikleri çerçevesinde bir gösteri yaptı. Gösteri izleyenlerin büyük beğenisini aldı.
 
Ümraniye Belediyesi Cemil Meriç Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte tiyatro gösterisi öncesi bir konuşma yapan Şube Başkanı Hüseyin Can, “Kızılay’ımız Türkiye ve dünya ölçeğinde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarıyla örnek teşkil eden, güçlü bir kuruluş olmuştur. Bizler de Türk Kızılayı Ümraniye Şubesi olarak bu güzel ve anlamlı hizmeti bölgemizde gerçekleştirmenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
 
Tiyatro topluluğuna her türlü desteği veren ve oyunları sahneleyen Şahin Şahin ise, “27 gönüllü bay-bayan, genç-yaşlı arkadaşlarımızdan oluşan ekibimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genelde aile yaşamlarını ve güncel konuları sahnelediğimiz tiyatromuzda belediyemizin ve Kızılay’ımızın destekleri ile iyi bir yere geldiğimize inanıyorum. Oyuncularımız azimli ve istekli olarak oyunlarını en iyi şekilde sergilemek için çaba göstermektedir” diyerek, oyunlarının izleyenler tarafından beğenilmesinden mutluluk duyduğunu söyledi.