Haber Arşivi

5 / 0
22/07/2014

Çamkoru Gençlik Kampı’nda Muhteşem Veda Gecesi

Çamkoru Gençlik Kampı 2. Devre Veda Gecesi’nde Türk Kızılayı Genel Sekreteri Av. Ulviye Turgut, Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gülsüm Özet, yerel mülki amirler ve veliler gençleri yalnız bırakmadı.
 
Gençlik kamplarının vazgeçilmezi olan gecede, 14 - 15 yaş arası gençler, 10 gün boyunca öğrendikleri becerileri sergiledi. Görsel sanatlar, halkoyunları, tiyatro ve müzik dallarında hünerlerini sergileyen gençler, izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.
 
Bu özel gecede Çamlıdere ilçesi mülki amirleri, Türk Kızılayı Çamlıdere Şube Başkanı Bekir Özdemir ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Ayla Kaplan gençleri yalnız bırakmadı. Çamlıdere halkı ve veliler de gençlerin hünerlerini sergilediği geceye yoğun ilgi gösterdiler.
 
Eğlence ve Kişisel Gelişim Bir Arada
 
Kamplarda gerçekleştirilen programın sadece tatil nitelikli olmadığını vurgulayan Türk Kızılayı Genel Sekreteri Av. Ulviye Turgut, “Kamplarımızın gençler için yeteneklerini keşfedebildikleri, aldıkları eğitimlerle proje üretebildikleri, eğitim platformlarına dönüşmüş olması Kızılay için önemli bir konumdadır. Böylelikle Türk Kızılayı’nın geleceğini teminat altına alıyoruz. Gençlerimizin iyi birer Kızılay gönüllüsü olacağına inanıyorum. Velilerimize de Türk Kızılayı’na olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadesinde bulundu.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
  • Resim : 5
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ