Kızılay Madensuyu MÜSİAD Fuarında

27/11/2014 Paylaş:   

Türk Kızılayı’nın markası olan ve halkın beğenisiyle Kızılay Madensuyu da Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin düzenlediği MÜSİAD 15. Uluslararası Fuarı’ndaki yerini aldı. Birçok firmanın yer aldığı fuarı ziyaret eden profesyoneller, Kızılay Madensuyu standına büyük ilgi gösterdi.
 
İstanbul’da 15.’si düzenlenen MÜSİAD Uluslararası Fuarı katılım sağlayan firmaları, 102 ülkeden 7 bin iş adamı ve 250 bin yerli ziyaretçiyle bir araya getiriyor. Türk Kızılayı markası olan ve yurtiçi pazar liderliğini elinde bulunduran Kızılay Madensuyu da fuardaki yerini aldı. Zengin ürün çeşitliliğiyle fuarın en renkli stantlarından birine sahip olan Kızılay Madensuyu, iş adamları ve ziyaretçilere hem serinlik, hem de farklı lezzetler sundu.
 
Kızılay Madensuyu Lezzeti Farklı Ülkelere Ulaşacak
 
Kızılay Madensuyu’nun yeni pazarlara katılabilmesi açısından öneme sahip olan fuara Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Akar, Mineralli Su İşletmeleri Koordinatörü Levent Pekcan ve çok sayıda pazarlama müdürü katıldı. Genel Sekreter Yardımcısı Akar, yurtdışından gelen iş adamlarıyla da görüşme imkânı buldu. Yabancı firma temsilcileriyle yaptıkları görüşmelerin farklı ülkelerde yer almak için fırsat oluşturduğunu dile getiren Akar, bu sayede Kızılay Madensuyu’nun lezzetinin diğer ülkelere de ulaştırılacağını söyledi.
 
Yeni ürünlerle fark yaratan Kızılay Madensuyu’nun ürünlerini tatma fırsatı bulan ziyaretçiler ise beğenilerini ifade ettiler.