Türk Kızılayı Şubeleri Her Zaman Engellilerin Yanında

05/12/2014 Paylaş:   

Türk halkının merhamet eli olan Türk Kızılayı, ülkenin dört bir tarafındaki şubeleri aracılığıyla ihtiyaç sahiplerinin yanında olmayı sürdürüyor. Engelli vatandaşlara da yıl boyu destek olan Türk Kızılayı Şubeleri, Engelliler Haftası’nı da unutmadı.
 
Engelliler Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenleyen, organize edilen programlara katılarak engelli vatandaşları yalnız bırakmayan Ağrı, Ankara, Antakya, Antalya, Bandırma, Bartın, Bitlis, Bolu, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Karabük, Kilis, Kocaeli, Konak, Manisa, Muğla, Niğde, Sakarya, Zonguldak ve daha birçok şube, beraberlerinde götürdükleri hediyeleri de takdim etti. Yıl boyunca engelli vatandaşları unutmayan, her türlü yardımı yapan Kızılay şubeleri, bu özel günde de engellilerin yanında oldu.
 
Eğitim merkezleri, konferans salonları ve şube yönetim merkezlerinde düzenlenen etkinliklere katılan Kızılay yöneticileri ve gönüllüleri engelli vatandaşlarla keyifli saatler geçirdi. Türk Kızılayı şubelerinden bazıları ise engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye hediye etti.