İzmir Şubesiyle Oyuncaklar Firarda

19/12/2014 Paylaş:   

Türk Kızılayı İzmir Şubesi, İzmir genelindeki okullarda yürüttüğü ve büyük destek gördüğü “Oyuncaklar Firarda” kampanyasıyla maddi imkânı yeterli olmayan minik öğrencileri oyuncaklarla buluşturuyor.
 
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve okulların destekleriyle çocukların oynamadıkları fazla oyuncaklar İzmir Şubesi’ne bağışlanıyor. İlginin artarak devam ettiği oyuncak kampanyası kapsamında, ilk aşamada Bayındır Şehit Cevdet Aygün İlk Okulu, Bayındır Karadeveliler Anaokulu, Ağrı Doğu Beyazıt Atatürk İlk Okulu, Diyarbakır Bismil Göksu İlk Okulu ve Bayındır Canlı Şehit Eray Dağlı İlk Okulu’na gönderilen oyuncaklarla çocukların yüzleri güldü.
 
Kampanyaya verilen destek için teşekkürlerini ifade eden İzmir Şubesi Türk Kızılayı İzmir Şubesi Başkanı Prof. Dr. Aslı Özer, “Oyuncaklar Firarda" kampanyası ile doğu bölgelerimizdeki imkânı olmayan çocuklarımızın yüzünü güldürüyoruz. Sizler de evlerinizde kullanmadığınız oyuncaklarınızı şubemize bağışlayarak, daha çok çocuğa ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.” diye konuştu.