Vekâlet Sahiplerine Teşekkür

26/12/2014 Paylaş:   

Türk Kızılayı Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası sayesinde yüzbinlerce insanın sofrasına kurban bereketini ulaştıran vekalet sahiplerine teşekkür belgeleri gönderiyle birlikte kurban konserveleri gönderilmeye başladı.
 
Sanatçılar, bürokratlar, siyasetçiler, iş adamları ve binlerce vatandaş her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban vekâletlerini Türk Kızılayı’na verdiler. Vekâlet sahipleri adına kesilen kurbanların etleri Afrika, Asya, Ortadoğu ve Balkanlarda yüzbinlerce insana Kızılaycılar tarafından ulaştırıldı. Yurt içinde kesimi yapılan kurbanların etleri ise titiz bir çalışma sonrasında konserve haline getirildi.
 
Teşekkür Belgeleri Gönderiliyor
 
Şimdi sıra vekalet sahiplerine teşekkür belgesi ve kurban kavurmasından numune göndermeye geldi. Türkiye genelinde şubelerimiz aracılığıyla gerçekleştirilen çalışmaya Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar da destek veriyor. Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası’na vekaletleriyle destek olan siyasetçilere ve bürokratlara teşekkür belgelerini takdim eden Genel Başkan Akar, bu kapsamda ilk ziyaretini Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır ile Cumhurbaşkanı Danışmanı Binali Yıldırım’a yaptı.
 
Bozkır ve Yıldırım’a ihtiyaç sahipleri adına teşekkür eden Akar, hazırlanan teşekkür belgesini takdim etti. Akar, önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu’na da teşekkür belgelerini takdim edecek.