Kızılay Madensuyu Antalya’daki Fuar’da Göz Doldurdu

27/02/2015 Paylaş:   

Türk Kızılayı’nın markası olan ve halkın beğenisiyle göz dolduran Kızılay Madensuyu Uluslararası Food Product Gıda İhtisas Fuarı ve BEVEX İçeçek İhtisas Fuarı’ndaki yerini aldı. Yaklaşık 350 firmanın yer aldığı fuarı ziyaret eden profesyoneller ve vatandaşlar, Kızılay Maden Suyu standına büyük ilgi gösterdi.
 
Antalya’da bu yıl 22’incisi düzenlenen ve bölgenin en önemli sektör buluşması olan fuar, gıda ve içecek sektöründen firmaları bir araya getirmesinin yanı sıra yeni ürünleri sergileme ve firmalara yeni pazarların kapısını açması bakımından da avantajlar sunuyor. Türk Kızılayı markası olan, yurtiçi pazar liderliğini elinde bulunduran Kızılay Maden Suyu da fuardaki yerini aldı. Zengin ürün çeşitliliğiyle fuarın en renkli stantlarından birine sahip olan Kızılay Maden Suyu, sektör temsilcilerine ve fuar ziyaretçilerine hem serinlik, hem de farklı lezzetler sundu.
 
Yeni Pazarlara Açılmak İçin Fırsat
 
Kızılay Maden Suyu’nun en önemli pazarı olan Antalya’da gerçekleştirilen fuara Türk Kızılayı Mineralli Su İşletmeleri yöneticileri de katıldı. Bölge bayileri ile bir araya gelen yöneticiler, yurtiçinden ve yurtdışından katılan firma temsilcileriyle de görüşme imkânı buldu. Kızılay Maden Suyu markasının Türkiye’nin en önemli bir markalarından biri olduğunu bilen firma temsilcileri ile görüşmeler yapan maden suyu yöneticileri, bu sayede Kızılay Maden Suyu’nu yeni pazarlara taşımak için fırsatlar yakaladıklarını belirtti.
 
İyilik İçin Kızılay İçin
 
Sade, meyve aromalı, meyve sulu ve vitaminli çeşitleriyle profesyonellerin yanı sıra ziyaretçilerin de dikkatini çeken Kızılay Maden Suyu standı, fuar boyunca ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Farklı ürünleri tatma imkânı bulan ziyaretçiler, yeni ürünlerle sektörde çıtayı yükselten Kızılay Maden Suyu’nu severek tükettiklerini söylediler.