Haber Arşivi

5 / 0
15/05/2015

Anıtkabir Komutanından Teşekkür Ziyareti

Çanakkale Kara Savaşlarının 100. Yılı dolayısıyla 24 saat açık kalan Anıtkabir’de vatandaşlara kırık buğday çorbası ve çeşitli ikramlarda bulunan Türk Kızılayı’na teşekkür etmek amacıyla Anıtkabir Komutanı bir ziyarette bulundu.
 
Türk Kızılayı’nın Anıtkabir’deki özverili çalışmasından dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Anıtkabir Komutanı Albay Muzaffer Taytak’ı, Genel Müdür Dr. Mehmet Güllüoğlu makamında ağırladı. Sabaha kadar gerçekleştirilen etkinlikte Kızılay’ın vatandaşlara Çanakkale Savaşı’ndaki ruhu yaşattığını söyleyen Anıtkabir Komutanı Albay Taytak daha sonraki etkinliklerde de bir araya gelmekten mutluluk duyacaklarını ve teşekkürlerini ifade etti. Türk Kızılayı’nın hayatın her anında vatandaşların yanında olduğunu belirten Genel Müdür Güllüoğlu, bu tür etkinliklerle daha çok kaynaşma fırsatı bulunduğunu dile getirdi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ