Haber Arşivi

5 / 0
18/05/2015

Eğitim Merkezinin Boyası Aydın Şubesi’nden

Türk Kızılayı Aydın Şubesi anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Şube gönüllüleri ile Atatürkçü Düşünce Topluluğu üyeleri Atatürk Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi’ni baştan aşağı boyadı. Esnafın desteğiyle temin ettikleri boyalarla merkezi boyayan gönüllüler herkesin takdirini topladı.
 
Gönüllü gençlerin de katılımıyla yapılan toplantılarda okul boyama fikrinin benimsendiğini söyleyen Şube Başkanı Baki Sıtkı Pekmezci, Gönüllü öğrencilerimizle birlikte okul müdürümüzü ziyaret ederek okulun ihtiyaçlarını tespit ettik. Esnaflarımızdan boya ve fırçaları temin ettik. Üniversitemizde okuyan 54 gönüllü öğrencimiz çalışmada yer aldı. Bu farkındalıkla insanları mutlu ederek, toplumda bir iyilik ve güzellik ortaya çıkarabilirsek, bizim için en büyük bahtiyarlık bu olur. Projeye destek veren gönüllü öğrencilerimiz ve esnaflarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ