Kaliteli Paylaşımlar Seminerleri Devam Ediyor

27/05/2015 Paylaş:   

Türk Kızılayı, düzenlediği Kaliteli Paylaşımlar Seminerleri ile alanında iyi uygulamalara imza atmış kurumların deneyimlerini çalışanları ile paylaşmaya devam ediyor. Bu paylaşımlar kapsamında Aselsan İnsan Kaynakları Direktörü Devrim Aksu konuk oldu.
 
Türk Kızılayı Genel Müdür Yardımcısı Kadir Bulut, İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Doğan, Uluslararası İlişkiler Müdürü Kaan Saner ile çok sayıda yönetici ve çalışanın katıldığı 8’inci Kaliteli Paylaşımlar Seminerinin konuğu olan Devrim Aksu, “Yaşamda iki seçenek; koşulların kurbanı, yaşamın mimarı başlıklı” bir sunum yaptı.
 
Gerek iş, gerekse özel yaşamda başarıya giden yolun değişimden geçtiğini vurgulayan Aksu, kişisel kariyerinden verdiği örneklerle, koşullara teslim olmayan bireylerin mutlu bir yaşamın mimarı olabileceklerini belirtti ve değişimin sanıldığı kadar zor olmadığının altını çizdi.
 
Meslek hayatında edindiği tecrübeleri de sıralayan Aksu, kurumların sahip olduğu en değerli kaynağın insan olduğunu belirtti ve kurumsal başarılarının temelini oluşturan çalışan bağlılığını ve mutluluğunu esas alan insan kaynakları süreçlerine ilişkin uygulamalarını ve edindikleri kazanımları paylaştı.