Haber Arşivi

5 / 3
19/06/2015

Fotokampçılara Malatya Şubesi’nden İkram

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneğinin (MAFSAD) Akçadağ ilçesindeki Levent Vadisi'nde düzenlediği fotokampta Türk Kızılayı Malatya Şubesi tarafından çorba ikramı yapıldı. 280 fotoğrafçı ve bin 550 ziyaretçinin katıldığı kampta Kızılay’ın verdiği hizmet herkesin takdirini topladı.
 
Şube Başkanı Av.M.Umut Yalçın, “Levent Kanyonu ve Malatya'nın tanıtımı için yapılan bu etkinliğe tüm kurumlar destek olmalı. MAFSAD ekibi Kızılay'ın Malatya'daki önemli destekçilerindendir. Bu nedenle etkinliğe destek verdik. Ayrıca Kızılay'ın hayatın her alanında olduğunu da burada göstermiş olduk” dedi.
 
MAFSAD Başkanı İnan Orhan ise, ilkini düzenledikleri uluslararası foto kampta Kızılayı yanlarında görmekten mutlu olduklarını, ilerleyen yıllarda çok daha kapsamlı etkinliklerde Kızılay ile birlikte hareket etmekten onur duyacaklarını ifade etti.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

BÜLTEN ABONELİĞİ