Adana Şubesi Başarılı Öğrencileri Tabletle Ödüllendirdi

19/06/2015 Paylaş:   

Türk Kızılayı Adana Şubesi, tablet bilgisayar markası Reeder ile birlikte, başarılı öğrencileri ödüllendirdi. Toroslardaki köy okullarında okuyan ve TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere tablet bilgisayarlar hediye edilirken, diğer öğrencilere Kızılay kumbarası dağıtıldı.
 
Çocukları tebrik eden Reeder Pazarlama Müdürü Zeynep Uğurlu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile başlattığımız eğitime destek ve hizmet çalışmalarımız devam ediyor. Toroslardaki her öğrenciyi teknoloji ile buluşturmayı hedefledik. Yeni eğitim öğretim döneminde Türk Kızılayı işbirliğinde teknoloji sınıfları oluşturacağız” dedi.
 
“İyilik yapmak için çıktığımız yolda bizi yalnız bırakmayan değerli bağışçılarımızdan Reeder’la anlamlı bir etkinliği daha gerçekleştirdik” diyen Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise, “Çocuklarımızın yıl boyu verdiği emeğin sonucu karnelerini verirken başarılı olanları da ayrıca ödüllendirdik. TEOG sınavında gösterdikleri başarı için öğrencilerimizi tebrik ediyor, bu pırıl pırıl çocuklarımızın en iyi üniversitelere yerleşmesi için gayretli olmalarını diliyorum.  Sizlerden ülkemize yöneticiler, üreten iş adamları, toplumun değerleri ile sancılanan sanatçılar, düşünürler çıkmasını arzuluyorum. Torosların köylerinden bu başarılı çocuklar yarınlara daha özgüvenle bakmalıdır” diye konuştu.
 
Tören, Aksağaç Ortaokulu, Himmetli Ortaokulu, Karakuyu Ortaokulu, Cerelan Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu, Yatılı Bölge Ortaokulu’nun başarılı öğrencilerine tabletlerinin verilmesiyle son buldu.