Üst Düzey Yöneticiler İle Kızılay Çalışanları İftarda Buluştu

06/07/2015 Paylaş:   

Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleriyle bölüm yöneticileri ve çalışanları Ankara’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiler.
 
Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar’ın ev sahipliği yaptığı iftar programı Türk Kızılayı Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Başkan Yardımcıları Dr. Kerem Kınık, Kemal Akar, Genel Sekreter Av. Ayşegül Genç, Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Can, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Hakkı Turunç, Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, Prof. Dr. Medaim Yanık, Dr. Naci Yorulmaz, Okyay Biçer, Denetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk İmamoğlu, Genel Müdür Dr. Mehmet Güllüoğlu, Genel Müdür Yardımcıları Hasan Sivrikaya, Mintez Şimşek, Mustafa Kaplan, Kadir Bulut ile her bölümden yönetici ve çalışan bu defa iftar için bir araya geldi.
 
İftar sonrasında Kızılaycılara seslenen Genel Başkan Akar, yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırabilmek için büyük gayret gösteren Kızılay çalışanlarına teşekkür etti. Kızılay’ın Ramazan dönemi çalışmalarına da değinen Akar, bu sayede Ramazan bereketinin yüzbinlerce ihtiyaç sahibinin sofrasına taşındığını ifade etti.