Haber Arşivi

5 / 5
29/07/2015

Eskişehir Şubesi ile Belediye İşbirliği

Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi ile Odunpazarı Belediyesi, ihtiyaç sahiplerine Halk Market aracılığıyla ulaşabilmek için işbirliği yaptı.
 
Protokol imza töreninde açıklamada bulunan Şube Başkanı Yüksel Girgin, “1868 yılından bu yana 147 yıldır insan onurunun korunması amacıyla, gönüllü olarak çalışmalar yürüten Türk Kızılayı, günümüze kadar yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca ihtiyaç sahibine halkımızın yardım elini uzatmıştır. Bu yolda Türk Kızılayı ile iş birliği yapan tüm kuruluşlar insanlık için örnek bir çalışma sergilemektedir. Halk Market projesi de bunlardan biri. Bu, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın rencide olmadan ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri önemli bir proje olacaktır. Başta Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına ve kıymetli bağışçılarımıza şükranlarımı sunuyor, ilimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
  • Resim : 1
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ