Haber Arşivi

5 / 5
27/10/2015

Eskişehir Şubesi Gençlik Kampı’na Validen Ziyaret

Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı ile Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde yenilenen “Hasırca Gençlik Kampı”nı Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ziyaret etti.
 
Şube Başkanı Yüksel Girgin tarafından devam eden inşaat çalışmaları hakkında bilgilendirilen Vali Tuna, “Güzel bir tabiat ortamında, böyle güzel bir tesisi yeniden hizmete sunmak tabi ki bizlere büyük bir heyecan veriyor. İnşallah bu güzel tesisimizi de en yakın sürede hizmete sunacağız. Eskişehirli ve Türk dünyası ülkelerinden gelecek olan gençlerimizi burada buluşturarak, onların birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlayacağız” diye konuştu.
 
Şube Başkanı Yüksel Girgin ise, “Türk Dünyası Kültür Başkenti kapsamında projemizin kabulünü takdir eden başta Sayın Valimiz Güngör Azim Tuna ve Türk Kızılayı Genel Başkanımız Sayın Ahmet Lütfi Akar olmak üzere Türk Dünyası Ajansı yürütme kurulu üyelerine ve Ajans Genel Sekreterliği idareci ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum” dedi.
  • Resim : 1
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ