Kemalpaşa Şubesi İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

05/11/2015 Paylaş:   

Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olanın yanında olmak için aralıksız çalışan Türk Kızılayı şubeleri hayırseverlerin desteğini alarak yardım etmeye devam ediyor.
 
İhtiyacı olan herkesin yardımına koşan Türk Kızılayı Kemalpaşa Şubesi, İzmir’in Sarıçalı Köyü’nde yaşayan 86 yaşındaki Sedef nineye ve Yukarı Kızılca’da bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşa hayırseverlerin de desteğini alarak yardım malzemesi ulaştırdı.
 
“Hayırseverlerimize teşekkürler”
 
Düzenli olarak ihtiyaç tespiti çalışmaları yürüttüklerini ve ihtiyaç sahiplerini gerekli yardım malzemelerini ulaştırdıklarını vurgulayan Kemalpaşa Şubesi Başkanı Cevdet Çimi, “51 yaşındaki engelli çocuğuna bakan ninemize gereken gıda yardımını yaparak, oğlu için de gereken tedavi için müracaatlarını gerçekleştirdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Yukarı Kızılca’da bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşımızın ise öncelikle yaşadığı elektrik problemini Kemalpaşa'da bulunan hayırseverlerimizden Kaya Teknik’in bağışladığı güneş enerjisinin kurulumunu yaptırarak çözdük. Daha sonra Konak Şubemizin temin ettiği ve Bağyurdu'nda bulunan hayırseverimizin bağışladığı çekyat, halı, battaniye, giysi ve gıda malzemelerini Şubemiz Başkan Yardımcısı Kaan Kasapçı, Kadın Kolları Başkanı Seval Çimi ve Gençlik Kolları Üyesi Aleyna Kasapçı ile ihtiyaç sahibine teslim ettik. Bize desteğini esirgemeyen hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.