Türk Kızılayı ve Şahin Sucuklarından Dev İşbirliği

19/11/2015 Paylaş:   

Türk Kızılayı, Şahin Sucukları ile birlikte hayata geçirdiği “Bu Gurur Hepimizin” işbirliği projesi kapsamında, ihtiyaç sahiplerinin sofrasına katkıda bulunacak.
 
Kalite ve güven vurgusuyla çıktığı yolda, ilk günden itibaren kendisini destekleyen ve günden güne büyüyen Şahin Sucukları,  dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine el uzatan Türk Kızılay’ına destek olacak. Şahin ürünlerini sofralarına taşıyan vatandaşlara “Bu Gurur Hepimizin” projesiyle teşekkür eden Şahin Sucukları, bu projeyle Kızılay’ın yürüttüğü faaliyetlere maddi destekte bulunmanın yanı sıra, Şahin ürünleriyle yüzbinlerce ihtiyaç sahibi ailenin sofrasına da katkı sağlayacak.
 
“Bu güzel işbirliğinin örnek olmasını diliyorum”
 
Kızılay’ı Türk Halkının dünyaya uzattığı merhamet eli olarak tanımladıklarını belirten Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, “Dünyanın herhangi bir yerinde sildiğimiz her gözyaşı Türk Halkının bize verdiği güç ile mümkün oluyor. Şahin Sucuklarının verdiği destekle de daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşıp, kimine battaniye kimine çadır kimine bir öğün yemek olacağımızı bilmek bizi mutlu ediyor. Şahin Sucukları Türk işadamının sadece daha fazla kazanmak amacıyla çalışmadığını, dünyanın dertleri ile dertlendiğini göstermiştir. İhtiyaç sahipleri adına kendilerine teşekkür ediyor, bu güzel işbirliğinin örnek olmasını diliyorum.” diye konuştu.
 
“İhtiyaç sahibinin sofrasına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz”
 
Yüzyılı aşkın geçmişi olan Şahin Sucuklarının büyümesinde en önemli rolün Şahin ailesine duydukları güvenle vatandaşlara ait olduğunu vurgulayan Şahin Sucukları Genel Müdürü Mustafa Demirpalta ise, “Biz vatandaşlarımıza sadece sağlık, kalite ve güven vermekle kalmayıp, onlarla birlikte çoğalıyor, çoğaltıyoruz.  Aile sorumluluğu ile paylaşıyor, birbirimize destek oluyoruz. Sağlık ve kalite odaklı ARGE yatırımlarının yanı sıra, sosyal sorumluluk projesi ile de toplumsal sorumlulukların altını çiziyoruz. Dünyanın en büyük yardım kuruluşlarından biri olan Türk Kızılayı ile beraber yola çıkmanın onurunu taşıyor, el uzattıkları her sofrada Şahin Ailesinin de katkısı olduğunu bilmekten gurur duyuyoruz. Bu Gurur Hepimizin.” ifadesinde bulundu.