Haber Arşivi

5 / 0
10/12/2015

Trafik Güvenliği Kongresinde Kızılay’dan İlk Yardım Semineri

Ankara Ticaret Odası ve Gazi Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenlediği, Türk Kızılayı’nın ise destekte bulunan kuruluşlardan birisi olduğu “Sürdürebilir Ulaşım İçin Yol Ve Trafik Güvenliği Kongresi”nde katılımcılara Kızılay tarafından ilk yardım semineri verildi. Seminerlere en çok öğrenciler ilgi gösterdi.
 
Ülkemizin yaşam kalitesi ölçütlerinde en zayıf olduğu yol ve trafik güvenliği konusunda, yaşam kalitesini yükseltecek ilerlemenin, sürdürebilir ulaşım kapsamında sağlanması vizyonu ile düzenlenen kongreye çok sayıda akademisyen ve uygulayıcı katıldı. Ankara’da düzenlenen ve iki gün boyunca birçok konuda sunum yapılan kongrede, destekte bulunan kuruluşlardan biri olan Türk Kızılayı da stant açtı.
 
Standı ziyaret eden katılımcılara ve ziyaretçilere Türk Kızılayı’nın ilk yardım konusundaki eğitim faaliyetlerinden bahsedildi. İlk yardım eğitimcileri Nagihan Toklu ve Tayfun Kalsın tarafından öğrenci gruplarına seminer verildi, ilk yardım cep kitabı dağıtıldı.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ