Çorlu Şubesi’nden İyilik İçin Yeni İşbirlikleri

11/12/2015 Paylaş:   

Türk Kızılayı Çorlu Şubesi ihtiyaç sahibi insanlara daha fazla yardımda bulunabilmek için yeni işbirliklerine imza atmayı sürdürüyor. Şube son olarak Çorlu Devlet Hastanesi ile Sevgi Bohçası projesini gerçekleştirmek için protokol imzaladı. Ayrıca Grup Veteranlar’ın katkısıyla düzenlenen konserde Sevgi Bohçası için destek aldı. Şube, Kaymakamlıkla da işbirliği yaparak ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı.
 
Çorlu Devlet Hastanesi’nde devam etmesi planlanan Sevgi Bohçası projesinin protokolü Başhekim Dr. Mustafa Doğan ile Şube Başkanı Selime Dodurka imzaladı. Grup Veteranlar’ın düzenlediği Sevgi Bohçası konserine ise çok sayıda vatandaş katılarak, projeye destek verdi.
 
Şube Başkanı ve yöneticilerinin organize ettiği ziyaretler kapsamında ise ihtiyaç sahibi ailelere Sevgi Bohçası hediye edildi. Ziyaretlere ilçe protokolü eşleri de katıldı.
 
Şubenin bir diğer çalışması ise Çorlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile oldu. Çeşitli firmalarca Vakfa teslim edilen kıyafetler Şube aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.