Haber Arşivi

5 / 0
04/01/2016

Ulupamirlilerden Erciş Şubesi’ne Teşekkür Ziyareti

Van’ın Erciş ilçesi kırsalında yaşamlarını sürdüren ve Ulupamir Türkleri olarak anılan topluluk, Türk Kızılayı Erciş Şubesi’ni ziyaret etti.

Van depreminden sonra Türk Kızılayı’nın yardımlarını ulaştırdığı, sonrasında çeşitli yardımların devam ettiği topluluk, bu yardımlardan duydukları minnetin göstergesi olarak Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar ve Genel Sekreter Av. Ayşegül Genç adına plaket ve milli kıyafet olan kalpak takdim ettiler.
 
Misafirlerini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten Şube Başkanı Aydın Bayraktar, “Şubemizi ziyaret eden Ulu Pamirliler, kendilerine yaptığımız yardımları hiçbir zaman unutmadıklarını bir kez daha gösterdiler. Genel Başkanımız ve Genel Sekreterimiz adına hazırladıkları plaket ve kalpağı bana teslim ettiler. Hediyelerini en kısa zamanda Genel Başkanımıza ve Genel Sekreterimize takdim edeceğim” dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ