Haber Arşivi

5 / 0
04/01/2016

Sinop Şubesi’nden Hükümlü ve Tutuklulara Yardım

Sinop E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumlarında kalan yaklaşık 100 hükümlü ve tutukluya Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından giysi yardımında bulunuldu.
 
Gerçekleştirilen etkinliğe Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Ceza İnfaz Kurumları Savcısı Aykut Balcı, Kurum Müdürü Özer Duman, Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu, Kızılaycılar, hükümlü ve tutuklular katıldı.
 
Türk Kızılayı’nın ülkemizin en büyük, en güçlü ve önemli kurumlarından biri olduğunu söyleyen Başsavcı Kaya, “Gerek ülkemizde yaptığı çalışmalar, gerek diğer ülkelere gerçekleştirdiği yardımlarla gurur kaynağımız olmayı sürdürmektedir. Sinop Ceza İnfaz Kurumları olarak Türk Kızılayı Sinop Şubesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu güzel yardımdan dolayı Başkan ve yetkililerine teşekkür ederim. Bu tip çalışmalarımız ve işbirliği faaliyetlerimiz artarak sürecektir” dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ