Haber Arşivi

5 / 0
06/01/2016

Manisa Şubesi Türkmenler İçin Yardım Topluyor

Bombaların altında zor günler geçiren Bayırbucak Türkmenlerine Türkiye’nin dört bir tarafından yardım sürüyor. Türk Kızılayı Şubeleri de bu konuda bağışçılarını harekete geçiriyor. Bunlardan biri olan Manisa Şubesi, bağışçıları Mustafa Taşkıran’ın dikkatini bölgeye çekerek un bağışında bulunmasını sağladı.
 
“Manisa’mızın hayırsever esnafı Mustafa Taşkıran, sınırımızda yaşanan insanlık dramına kayıtsız kalmayarak Türk Kızılayı’na un yardımında bulundu” diyen Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi, bağışçıya teşekkür etti.  Yurdabekçi sözlerini şöyle sürdürdü: “Gelin, bu zorlu kış şartlarında Manisa halkı olarak savaş mağdurları için bir kez daha harekete geçelim. Yaralarını birlikte saralım. Binlerce mağdur bu kış da yardımlarınızı bekliyor. Manisa’nın duyarlı halkına yapacağı katkılardan dolayı şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”
  • Resim : 1
  • Resim : 2
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ