Fikir Kutusu İkinci Dönem Ödülleri Sahiplerini Buldu

28/01/2016 Paylaş:   

Türk Kızılayı çalışanlarının projelerini yarıştırdığı Fikir Kutusu’nun ikinci dönem ödülleri sahiplerini buldu. İletişim, insan kaynakları, uluslararası faaliyetler, kaynak geliştirme, teknoloji ve inovasyon kategorilerinde projeleri en yüksek oyu alan ve kabul gören Kızılay çalışanı 15 kişiye ödülleri verildi.
 
Genel Merkezde gerçekleştirilen törene Türk Kızılayı Genel Sekreteri Av. Ayşegül Genç, Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Can, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Hakkı Turunç, Prof Dr. Medaim Yanık, Genel Müdür Dr. Mehmet Güllüoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Kadir Bulut, projeleri ödül alanlar ve çok sayıda çalışan katıldı.
 
Teşekkür belgesi ve ödüllerini Yönetim Kurulu Üyelerinden alan Şahin Cengiz, Ümit Türkaslan, Aysun Taşkınöz, Emrah Tek, Musa Yıldız, Kaan Saner, Erdem Çöplen, Sinan Derindere, Hasan Mirza, Fatma Alkan, Ali Ağkün, Fatih İşçi, Sedat Denger, Ece Zengin ve Pınar Çaltekin projelerine ilişkin bilgi verdi.
 
Ödülünü Bağışladı
 
Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Müdür ise, Fikir Kutusu kapsamında proje sunan, dereceye girenlere teşekkür ederek, katılımcı bir yönetim anlayışının eseri olan projenin ilerleyen günlerde önemli getirileri olacağını vurguladı.