Ünlü İsimler Gönül Örgüsü Kampanyası'nda 'Ben De Varım' Dedi

10/03/2016 Paylaş:   

Türk Kızılayı ve Hürriyet Kelebek’in işbirliği, Nako El Örgü İplikleri ve D&R'ın katkılarıyla hayata geçirilen “Gönül Örgüsü” sosyal sorumluluk projesi büyük ses getirdi. Projeye birçok ünlü isim destek verdi.
 
Yakın bir zaman önce başlatılan ve ünlülerin rol aldığı reklam filmiyle dikkat çeken Gönül Örgüsü projesi, hayırsever vatandaşların el emeği göz nuruyla ördükleri ve kullanılmamış olan kazak, atkı, bere gibi eşyaların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmasını hedefliyor.
 
Tüm hızıyla devam eden kampanyaya ünlülerden destek yağıyor. Kampanya filminde de rol alan ünlülerin yanı sıra birçok ünlü isim #bendevarım diyerek, ördükleri veya satın aldıkları eşyaları toplama noktalarına bıraktılar. Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Gülben Ergen, Sibel Can, Beyza Şekerci, Birce Akalay, Cansu Tosun, Tülin Şahin, Demet Akbağ, Engin Hepileri, İpek Açar, Aslı Gönül Açar, Keremcem, Engin Altan Düzyatan, Hande Subaşı, Sarp Levendoğlu, Wilma Elles, Aslıhan Gürbüz, Aşkın Nur Yengi, Behzat Uygur, Berrak Tüzünataç, Betül Demir, Doğukan Manço, Emre Aydın, Ezgi Mola, Hande Erçel, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Ivana Sert, Linet Dalkılıç, Seda Bakan, Yağmur Ünal ve Ali Sunal kampanya ilk etapta destek veren ünlü isimler oldu.