Haber Arşivi

5 / 0
15/03/2016

Kızılay Bağışçılarına Madalya

Bağışçılarından aldığı güçle sadece yurt içinde değil, yurt dışında da milyonlarca ihtiyaç sahibine yardım elini uzatan Türk Kızılayı, bağışçılarına altın madalya ile teşekkür etmeyi sürdürüyor. Son olarak Konya’daki bağışçılara altın madalyaları takdim edildi.
 
Türk Kızılayı Kampanya ve Bağış Yönetimi Bölümü, gayrimenkul ve ayni bağışlarıyla Kızılay’a destek veren bağışçılarımızı evlerinde veya işyerlerinde ziyaret ederek altın malyalarını takdim etmeyi sürdürüyor. İstanbul’dan sonra Konya’daki bağışçılarıyla buluşan Kızılay, bağışların karşılığında ihtiyaç sahipleri adına nelerin değiştiğini de paylaşma imkanı buldu.
 
Un bağışıyla Mehmet Hekimoğlu, gayrimenkul bağışıyla Meral Çinici, Mürüvet Savaşeri ve Mustafa Yavuz’u ziyaret ederek altın madalyalarını takdim eden Kızılay çalışanları, bağışçılara, tüm ihtiyaç sahipleri adına teşekkür etti.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ