Türk Kızılayı’nın Hedef 2020 Vizyonu Bursa’da Değerlendirildi

17/03/2016 Paylaş:   

Yerel kapasiteyi arttırmak ve şubeler ile koordinasyonu bir adım öteye taşımak üzere bölge toplantıları düzenleyen Türk Kızılayı, Bursa ve bölgedeki diğer şubelerin başkanları ve yöneticileriyle bir araya geldi. Türk Kızılayı’nın Hedef 2020 Vizyonu ile Stratejik Planının değerlendirildiği toplantıda ve şubelerin görüşleri de alındı.
 
Türk Kızılayı Bursa Şubesi Başkanı İbrahim Dokunmazer’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Türk Kızılayı Genel Merkezi’ni temsilen Genel Başkan Vekili Dr. Kerem Kınık, Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Can, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Hakkı Turunç, Dr. Naci Yorulmaz, Denetim Kurulu Üyesi Cengiz Koç, Teftiş Kurulu Başkan Vekili Muharrem Kırcı, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdülkadir Karlık, yönetim kurulu eski üyesi Tuncay Kopuz, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya, Afyon ve Uşak’taki Türk Kızılayı şubelerinin başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
“Bağışçılarımız ve şubelerimizin desteğiyle köklü çınarımız her zaman yeşil kalıyor”
 
Türk Kızılayı’nın gelecek vizyonuyla ilgili önemli açıklamalarda da bulunan Genel Başkan Vekili Dr. Kerem Kınık, “Bağışçılarımız ve şubelerimizin desteğiyle köklü çınarımız her zaman yeşil kalıyor. Stratejilerimizi faaliyetlerimize göre şekillendiriyoruz. Yeni hedefler belirliyoruz. Kapasite arttırıcı programları şubelerimizle birlikte harekete geçireceğiz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmak için her türlü çalışmayı yapacağız. İyi yazılmış proje havada kalmaz, gider kaynağını bulur.” dedi.
 
Bursa Valisi Karaloğlu’na Teşekkür        
 
Şubelerin ihtiyaç sahipleri yararına geliştirdiği projeleri de dinleyen Genel Merkez Yönetim Kurulu, toplantı sonrasında Bursa Valisi Munir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Vali Karaloğlu’na Kızılay’a verdiği destekler için teşekkürlerini ileten Kızılay heyeti, bu desteği plaketle onurlandırdı.