Haber Arşivi

5 / 0
30/05/2016

#MUYAileayakkabisizcocukkalmasin Kampanyası Devam Ediyor

İhtiyaç sahibi çocuklar ve kadınlar için #muyaileayakkabisizcocukkalmasin sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren ve yoğun talep nedeniyle kampanyaya 2016 yılında da devam etme kararı alan ayakkabı ve terlik markası MUYA, ilk bağışları Türk Kızılayı’na teslim etti.
 
Kuruluşunun 20. yılı nedeniyle başlattığı #muyaileayakkabisizcocukkalmasin sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu güne kadar binlerce ihtiyaç sahibini giydiren MUYA, 2016 yılının ilk bağışçı davetini gerçekleştirdi.
 
MUYA Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Acar ve proje sahibi Eda Güngör’ün katılımıyla gerçekleştirilen ilk davete Çağla Şikel, Arzu Kunt, Burcu Ziyal, İpek Köse, Nuray Fenercioğlu, Zeynep Toker, Ayla Öztürk, Hande Sezer Pekcan, Pınar Küçükşabanoğlu katıldı. Manken Çağla Şikel kendisi ve çocukları adına kampanyaya destek veren ilk isim oldu.
 
Etkinliğe katılan Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Tan ve Hüseyin Can ise ihtiyaç sahibi çocuklara teslim edilmek üzere ayakkabıları teslim aldı.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ