Haber Arşivi

5 / 0
30/05/2016

Genel Başkan’dan Fenerbahçe Spor Kulübü’ne Anlamlı İmza

Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Fenerbahçe Spor Kulübü İstanbul Şube Başkanı Yahya Uğur ve beraberindeki heyetin ziyaretinde kendi adına hazırlanan FB formasını giyerek FB Spor Kulübü Kongre üyeliğini imzaladı.

FB Kulübü işbirliği için hazır

Fenerbahçe Spor Kulübü İstanbul Şube Başkanı Yahya Uğur ve beraberindeki heyet, Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ı ziyaret etti. Ziyarette Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Fenerbahçe Kulübü İstanbul Şubesi Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Ahmet Özer ve Mustafa Şahin de katıldı.  Türk Kızılayı Genel Başkanı olarak yeni görevlerinde başarılar dileyen Yahya Uğur, “Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın selamlarını iletmek isterim. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, taraftarlarımızla ve tüm camiamızla ülkemizin ve dünyanın en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Kızılayımızla her türlü işbirliğine hazırız” dedi.

Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık da FB taraftarı olarak bundan çok büyük memnuniyet duyduklarını belirterek “ Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de futbol kulüpleri sosyal olarak sadece sportif bir faaliyet alanı değildir. Taraftarlarında sosyolojik bir kimlik oluşturan kulüplerimizle,  Fenerbahçe Kulübümüz ve taraftarlarıyla Türk Kızılayı olarak işbirliğinden büyük memnuniyet duyarız” dedi.    

FB İstanbul Şube Başkanı Yahya Uğur daha sonra yanında getirdiği FB Kulübü’nün  ‘Türkiye’ye değer katan önemli isimlere’ yönelik ‘FB kongre üyeliği’ formunu ve adına hazırlanan FB formasını Genel Başkan Dr. Kerem Kınık’a verdi.  Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, “ Bir Fenerbahçeli olarak bundan büyük bir mutluluk ve gurur duyarım” diyerek kongre üyeliği formunu, formasını giyerek imzalayarak heyete günün anısına plaket verdi. 
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ