Meydanlar Vatan Sağolsun Yazıyor 2868’e SMS Gönderiyor

31/07/2016 Paylaş:   

15 Temmuz’da gerçekleştirilen işgal girişiminin ardından milletle birlikte meydanlardan ayrılmayan Türk Kızılayı, ihtiyaç sahipleri için bağış kampanyası başlattı. Vatan Sağolsun yazılarak 2868’e gönderilen SMS’ler 15 Temmuz’da şehit olanların yakınları ile yaralanan vatandaşlara merhem olacak.
 
Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, yönetim kurulu üyeleri, genel müdürlük, üst düzey yöneticiler ve Kızılaycıların da destek olduğu kampanyaya vatandaşta büyük ilgi gösteriyor.
 
“2868'e SMS atarak 10 TL bağış”
 
Milletle beraber ilk günden beri meydanlarda olduklarını belirten Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, “Meydanlardaki çalışmalarımızla ilgili farkındalık yaratmak ve bağış sağlamak amacıyla sosyal medya araçlarımızda viral olarak başlattığımız kampanyamız yayılıyor. Kızılay Demokrasi Meydanı ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde pilot olarak başlattığımız kampanyamızda meydanlardaki vatandaşlarımıza bilgi verip 2868'e SMS atarak 10 TL bağış yapmalarını sağlıyoruz. Bağış yapan vatandaşımızın kendi rızası ile fotoğrafını çekiyor ve kurumsal sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanmasını sağlıyoruz.” dedi.