Haber Arşivi

5 / 0
05/09/2016

Niğde Şubesi Demokrasi Şehidi Halisdemir’i Unutmadı

Türk Kızılayı Niğde Şubesi, 15 Temmuz gecesi büyük bir kahramanlık sergileyerek darbe kalkışmasına göğsünü siper eden ve şehit düşen Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir’i unutmadı.
 
Şube Başkanı Bekir Mumucu, Çukurambar Şube Başkanı Uğur Sayın ve Kızılay gönüllüleri şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret ettiler. Kızılaycılar, şehidimizin ailesini de unutmadılar.
 
Şube Başkanı Bekir Mumcu, “Ömer Halisdemir sadece Niğde’nin kahramanı değil tüm Türkiye’nin kahramanı oldu. Bugün rahatça işimize gidip gelebiliyorsak bunu kahraman şehidimize borçluyuz.  Kahraman şehidimizi yetiştirin anne ve babasında Allah razı olsun. Bugün Türk Kızılay’ı Niğde Şubesi olarak Kahraman Şehidimizin mezarını ve ailesini ziyaret ettik. Ziyarette kahraman şehidimizin ailesine başsağlığı diledik. 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize ve yaralılarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ