Haber Arşivi

5 / 0
23/09/2016

Canik Şubesi’nden Sünnet Şöleni

Türk Kızılayı Canik Şubesi 13 çocuğun sünnetini üstlendi. Yavuz Selim Mahallesi Muhtarı Selim Gökçen ve Gençlik Merkezi Başkanı Kemal Şutşut’un talebi üzerine harekete geçen Canik Şubesi, ihtiyaç sahibi çocukları Samsun Araştırma Hasta Hanesinde sünnet ettirdi. Sünnet ettirilen çocuklar daha sonra Şubeyi ziyaret etti.
 
Şube Başkanı Hatice Örs, “Sosyal sorumluluğumuzu yerine getirdik. Çocuklarımızı sünnet ettirdik. Bu programın yapılmasında maddi desteği olan Canik Müteahhitler Derneği Onursal Başkanı Cemal Semiz, Gülderen Semiz’e, Türk Kızılay Kan Merkezi çalışanlarına Emin-Vildan Kasap çiftine ve birçok gönüllümüze teşekkür ederim. Ayrıca Araştırma Hastanesi Başhekimine, Başhekim Yardımcısına ve çocuklarımızı Sünnet eden Mustafa Kemal Atilla’ya, Canik Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Osman Genç’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ