Hollywood Yıldızı Lindsay Lohan’dan Suriyelilere Yakın İlgi

11/10/2016 Paylaş:   

Suriye’de yaşanan dram dünya kamuoyunun dikkatini her geçen gün daha fazla çekerken, Türkiye’nin Suriyelilere yaptığı yardımlar takdir toplamaya devam ediyor. Özellikle konaklama tesislerinde verilen hizmetler takdir topluyor, tesisiler sıkça ziyaret ediliyor. Son olarak Hollywood yıldızı Lindsay Dee Lohan da Suriyelileri konaklama tesisinde ziyaret eden isim oldu.
 
ABD'li oyuncu, model ve pop şarkıcısı, söz yazarı olan Lindsay Dee Lohan, Türkiye temasları kapsamında Gaziantep Nizip’te bulunan konaklama tesisini de ziyaret etti. Türk Kızılayı Genel Müdürü Dr. Mehmet Güllüoğlu’nun da katıldığı programda Lohan, Suriyeli kadınlara ve gençlere verilen meslek edindirme kursları, psikososyal destek, sağlık hizmetleri ve daha fazlası hakkında bilgi aldı, tesisleri yakından görme imkanı buldu.
 
Ziyaretin her aşamasında Genel Müdür Güllüoğlu’ndan bilgi alan Lohan, uzun yıllardır Türkiye’nin misafiri olan Suriyelilere verilen hizmetin kalitesi ve insanca yaklaşım karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Özellikle çocuklarla yakından ilgilenen Lohan, Suriyelilerin takdim ettiği hediyeleri de memnuniyetle kabul etti.