Halep Kampanyasına Kurum ve Kuruluşlardan Destek

22/12/2016 Paylaş:   

Halkından aldığı destekle ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Kızılay, Halepliler için başlattığı kampanyanın meyvelerini toplamaya devam ediyor. Kızılay’ın “Haleplileri Görmezden Gelmeyin” sloganıyla sürdürdüğü yardım kampanyası kurumlar, kuruluşlar, dernekler ve milletin desteğiyle çığ gibi büyüyor.
 
Suriyeli ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarmak için bölgeye yönelik geniş çaplı bir insani yardım operasyonu gerçekleştiren Türk Kızılayı’na, Türkiye’nin önemli kurumlarından gelen destekler devam ediyor. Halep Kampanyasına nakdi ve ayni bağışlar yapan hayırsever vatandaşların yanı sıra kurum ve kuruluşlarda Kızılay’a destekte yarışıyor.
 
Haleplilerin Yüzü Gülecek
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türkiye Basketbol Federasyonu, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, sendikalar, üniversiteler, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, çalışanları, üyeleri ve öğrencileriyle birlikte yaptığı bağışlarını Türk Kızılayı’na emanet ediyor. Toplanan yardımlar Kızılay eliyle Halepli ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek.