Vergi Müfettişlerinden Halep’e 1 Tır Yardım

27/01/2017 Paylaş:   

Türk Kızılayı’nın “Haleplileri Görmezden Gelmeyin” insani yardım kampanyasına destek veren vergi müfettişleri, maaşları ile aldıkları 1 tır gıda malzemesini törenle Halep’e gönderdi.

İstanbul’da Vergi Denetim Kurulu Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Gurup Başkanlığı’ndaki törene Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Vergi Denetim Kurulu Grup Baskanı Mücahit Şirin, Yakuplu Şube Başkanı Ahmet Azizağaoğlu, Yakuplu Şube Yönetim  Kurulu üyeleri ile  vergi müfettişleri katıldı.  Ercan Tan, Suriyeli  kardeşlerimizin zor günlerinde halkımızın da desteğiyle 5 yılı aşkın süredir hep yanlarında olduk. Bu konuda  gerek bireysel gerekse kurumsal olarak halkımız adeta yarışıyor. Maaşlarından oluşturdukları fon ile  1000 adet gıda kolisini bize teslim eden vergi müfettişlerimize Kızılay Ailesi olarak teşekkür ediyoruz' dedi.

Mücahit Şirin de 'Vergi Denetim Kurulu olarak tüm çalışanlarımızla Kızılayımıza her 3 ayda bir kan bağışında bulunuyoruz. Bu önemli kampanya ile de Suriyeli kardeşlerimize yine Kızılay aracılığıyla  destek olmak istedik. Elimizden geldiğince desteğimiz sürecek' diye konuştu.  İstanbul'dan yola çıkan yardım tırı, Kızılay ekipleri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.