Haber Arşivi

5 / 3
05/05/2017

İzmir Şubesi’nden Bisiklet Etkinliği

Türk Kızılayı İzmir Şubesi “Kızılay, Gönüllülük ve Avrupa Fırsatları” hakkında farkındalık yaratmak amacıyla bisiklet etkinliği düzenledi.
 
Bisiklet derneklerinin de destek verdiği etkinlik 100’den fazla katılımcıyla gerçekleşti. Katılımcılar, Alsancak Gündoğdu meydanından İnciraltı Kent ormanına kadar bisiklet konvoyu oluşturdu.
 
Türk Kızılayı’nın katılımcılara dağıtmış olduğu kırmızı yelekler konvoyun renkli görüntüler oluşturmasını sağladı. Ayrıca tandem bisikletler kullanılarak etkinliğe görme engelli bireylerin de katılması sağlandı. Kızılay yelekleri giyenlerin oluşturduğu kırmızı konvoy, hafta sonunu değerlendiren İzmirlilerden de tam not aldı. Rota noktası olan İnciraltı Kent ormanında Türk Kızılayı İzmir Şubesi katılımcılara ikramlarda bulundu. Etkinlik ”Kızılay, Gönüllülük ve Avrupa fırsatları” hakkında verilen eğitimlerle keyifli bir şekilde sona erdi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
  • Resim : 5
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ