Haber Arşivi

5 / 5
25/05/2017

Turuncu Maça Kayıt Ol İyiliğe Ortak Ol

Başakşehir Spor Kulübü, Türk Kızılayı'nın insani yardım çalışmalarına destek vermek amacı ile örnek bir bağış çalışmasına imza attı. Bu kapsamda “www.turuncumac.com” internet sitesine 31 Mayıs’a kadar kayıt olanlar Kızılay’a 10TL bağış ulaşmasını sağlıyor.
 
Kulüp tarafından hazırlanan “www.turuncumac.com” internet sitesine girerek, iletişim bilgileri ile Başakşehir - Konyaspor Kupa Final Maçı için hazırlanan sanal stadyuma kayıtlarını yaptıranlar, Türk Kızılayı'na 10 TL bağış ulaşmasını sağlıyor. Sanal stadyumdaki her kayıt karşılığı Başakşehir Spor Kulübü, Türk Kızılayı'na 10 TL bağış yapıyor ve kayıt olanları Türk Kızılayı'na bağış yapmaya davet ediyor. Üstelik sanal stadyuma kayıtlar tamamen ücretsiz.
 
Kayıtlar 31 Mayıs’a Kadar Sürecek
 
www.turuncumac.com sitesinde yer alan 40.000 koltuktan birine 31 Mayıs’a kadar kayıt yapıldığında Kızılay’ın çalışmalarına 10 TL katkı sağlanabiliyor. Kayıtların tamamlanabilmesi içinse, siteye kayıt olduğunuz e-posta adresine gelen linkten e-posta adresinizi doğrulamanız gereklidir.
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ