Gezer’den Öğrencilere 8 Bin Çift Ayakkabı

20/06/2017 Paylaş:   

Gezer Ayakkabı Deri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin bağışladığı 8 bin çift ayakkabının 19 okuldaki ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtımına başlandı. Türk Kızılayı Genel Sekreteri Hüseyin Can, Al Marifet Okulu’ndaki törende Suriyeli öğrencileri ziyaret ederek karne hediyesi verdi.

Ülkemizin iyilik çınarı Türk Kızılayı’na bir destek de Gezer Ayakkabı Deri Sanayi ve Ticaret AŞ’den geldi. Gezer’in İstanbul’daki ihtiyaç sahibi öğrenciler için bağışladığı 8 bin çift ayakkabının 19 okulda dağıtımına başlandı.
Marifet ve Öğrenim Derneği’ne bağlı Al Marifet Okulu’ndaki karne törenine Türk Kızılayı Genel Sekreteri Hüseyin Can ile Okul Müdürü Abdulrahman Albaşir katıldı. Öğrencilerle sohbet eden Genel Sekreter Hüseyin Can “Kızılay bugün burada sizinle, Cerablus’ta, Azez’de çalışmalarını sürdürüyor. İhtiyaç sahibi neredeyse onun yanında. Kızılay olarak değerli bağışçılarımız ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesini yürütüyoruz. Öğretmenleriniz, velileriniz ve bizler her zaman sizin yanınızdayız. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.  

Okul Müdürü Abdulrahman Albaşir de desteğinden dolayı Kızılay ve bağışçılarına teşekkür etti.